WITAJ W MĘSKIM ŚWIECIE

Lavish
#menschoice

WITAJ W MĘSKIM ŚWIECIE

Z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy prowadzą aktywny tryb życia oraz przywiązują wagę do atrakcyjnego i zdrowego wyglądu stworzyliśmy zabiegi, które sprostają ich potrzebom.

Mitem jest, że tylko kobiety powinny stosować zabiegi z zakresu kosmetologii czy medycyny estetycznej. Skóra mężczyzn znacznie różni się od skóry kobiet, jest o 25% grubsza, panowie później się starzeją ale zmarszczki, które pojawiają się są dużo głębsze i trudniejsze do zlikwidowania niż u kobiet. Klimatyzacja, słońce i upływający czas sprawiają, że skóra staje się szorstka i traci elastyczność, ponadto mężczyźni mają zwiększoną aktywność gruczołów łojowych i tym samym wzmożoną produkcję sebum. Mężczyźni również częściej niż kobiety borykają się z nadmierną utratą włosów.

KOSMETOLOGIA

KONSULTACJA

Rozpocznij wizytę od profesjonalnej KONSULTACJI, podczas której dowiesz się dużo więcej o swojej skórze, m.in. o tym jaki masz typ cery, jak ją pielęgnować, jak zadbać o ciało oraz jakim poddać się zabiegom, aby cieszyć się zdrowiem i urodą przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi głęboko oczyszczające i odżywiające skórę. Możesz również zadbać o swoje ciało dzięki zabiegom modelującym sylwetkę, redukującym tkankę tłuszczową. 

Odkryjesz niezwykle skuteczne zabiegi odmładzające skórę twarzy bez użycia skalpela. Najnowsze urządzenia w połączeniu ze sprawdzonymi produktami zapewnią spektakularne efekty w konturowaniu twarzy, likwidacji zmarszczek, regeneracji skóry twarzy i ciała.

Zadbasz o swoje dłonie i stopy oraz doskonale zrelaksujesz się podczas odprężających i regenerujących masaży spa.

Odkryj wybrane usługi Kliniki Lavish