Osocze bogatopłytkowe

Lavish
SKÓRA OWŁOSIONA GŁOWY

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe, to substancja uzyskiwana dzięki specjalnej obróbce krwi pobranej od osoby, u której będzie wykonywany zabieg. Obróbka krwi polega na jej odwirowaniu, a następnie odseparowaniu osocza, czyli płynu z płytkami krwi. Płytki krwi zawierają kilkadziesiąt substancji aktywnych, które stymulują wzrost i regenerację komórek. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego na włosy jest zabiegiem polecanym osobom zmagającym się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Objawy te mogą wynikać z wielu przyczyn, na przykład schorzeń autoimmunologicznych, wahań hormonalnych w okresie ciąży i karmienia piersią czy długotrwałego stosowania środków antykoncepcyjnych. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym odżywia cebulki, dzięki czemu włosy nie tylko zaczynają szybciej rosnąć, ale także są mocniejsze. Ponadto zabieg spowalnia i niweluje proces wypadania włosów. Łysienie może zostać nawet całkowicie zatrzymane.

Trychologia
Najlepszy efekt - 3 zabiegi

KARBOKSYTERAPIA – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – LASER BIO-LIGT LED

Najlepsze rezultaty możemy uzyskać wykonując – podczas jednej wizyty – trzy zabiegi: KARBOKSYTERAPIĘ, OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE i naświetlanie światłem biologicznym BIO-LIGHT LED.

Karboksyterapia skóry głowy

jest jedną z najbardziej zbadanych i bezpiecznych metod leczenia łysienia. Pod wpływem podanego iniekcyjnie CO2, intensywnie pobudzamy metabolizm i mikrokrążenie, dotleniamy komórki oraz mieszki włosowe. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów.

Laser BIOLIGHT LED

wykorzystuje terapeutyczną rolę światła widzialnego w celu leczenia lub znacznej poprawy stanu skóry głowy i włosów. Szeroko stosowany w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Opracowana przez NASA technologia LED pozwala na emisję zimnego, czystego światła o dużej energii, które absorbowane przez tkanki skóry powoduje ich szybką regenerację i powrót do prawidłowego funkcjonowania.

Trychologia

Dodatkowe informacje

Efekty kuracji pojawiają się po około 3 miesiącach od wizyty u lekarza, co wynika z naturalnego cyklu wzrostu włosów. Jednak już po 3-4 tygodniach możemy zaobserwować pierwsze rezultaty, przede wszystkim zmniejszenie wypadania włosów. Kolejne tygodnie przynoszą stopniową poprawę kondycji łodyg, a kolejne miesiące zagęszczenie fryzury. Na ostateczny rezultat trzeba poczekać mniej więcej pół roku, ale wiele zależy od naszego wieku oraz indywidualnych predyspozycji. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wykonuje doświadczony lekarz.

Trychologia

Cennik

 • skóra owłosiona głowy

  500,00 PLN*
  OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
 • skóra owłosiona głowy

  600,00 PLN*
  OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE + KARBOKSYTERAPIA
 • skóra owłosiona głowy

  800,00 PLN*
  OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE + KARBOKSYTERAPIA + LASER BIO-LIGHT LED

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.