Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Lavish

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny i jest jej podstawowym składnikiem. Wiążę w skórze wodę i odpowiada za jej właściwe nawilżenie i jędrność. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wiotczeje, wysusza się, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją naturalną objętość.

Medycyna estetyczna
Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Poznaj działanie kwasu

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, poprawiają kontur twarzy, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po całkowitym wchłonięciu preparatu skóra nadal wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy można podać praktycznie w każdy obszar ciała, ale najczęściej zabiegi dotyczą twarzy, a w szczególności podawany jest w celu likwidacji zmarszczek, bruzd i opadniętych kącików ust.

 

Przeciwwskazania:

ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Medycyna estetyczna

Dodatkowe informacje

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po okresie 9-12 miesięcy preparaty kwasu hialuronowego stopniowo ulegają całkowitemu wchłonięciu. Można wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest całkowicie odwracalny w czasie.

Jak przebiega zabieg?

preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym po wprowadzeniu do skóry wypełniają zmarszczki, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Ważne!

Po zabiegu przez dwa tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna). Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

 

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest stosunkowo prosty, szybki i bezpieczny pod warunkiem, że jest wykonywany przez doświadczonego lekarza, oryginalnymi produktami.

Medycyna estetyczna

Cennik

 • Korekcja bruzd nosowo-wargowych 1ml

  od 900,00 PLN*
 • Korekcja zmarszczek marionetki 1ml

  od 900,00 PLN*
 • Korekcja doliny łez 1ml

  900,00 PLN*
 • Modelowanie ust 0,5-1ml

  900,00 PLN*

Cena uzależniona jest od rodzaju preparatu i ilości zużytych ampułek.

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.