O nas

Smart Beauty
Witaj w świecie Beauty & Health

KLINIKA LAVISH

to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziesz równowagę pomiędzy pięknym wyglądem, siłami witalnymi, wewnętrznym spokojem i najnowszymi technologiami. Klinika Lavish, została stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, poszukujących wyselekcjonowanych zabiegów, dzięki którym poczują się PIĘKNIE i ZDROWO.

 

Podkreślamy urodę, niwelujemy niedoskonałości, spełniamy MARZENIA. Naturalnie, zdrowo i bezpiecznie. Przyświeca nam idea Smart Beauty – dbajmy o swój wygląd mądrze, bądźmy w tym autentyczni i naturalni.

 

Wyglądajmy PIĘKNIEJ

Specjalizujemy się w zabiegach dermatologii estetycznej, podologii, leczeniu nadmiernego wypadania włosów oraz dietetyce. W naszej klinice możesz również zrelaksować się podczas przygotowanego specjalnie dla Ciebie masażu Wellness&Spa czy odpowiednio dobranego do potrzeb Twojej skóry zabiegu kosmetologicznego a to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu. Dermatolog, kosmetolodzy, podolog, dietetyk trycholog oraz styliści fryzur zadbają aby każdy poczuł się PIĘKNIE i WYJĄTKOWO.

Autorska oferta Beauty z myślą o Tobie. Przed wprowadzeniem do naszej kliniki najnowszych zabiegów, zawsze testujemy dla Ciebie ich skuteczność i bezpieczeństwo.

LAVISH
O nas

Poznaj zespół ekspertów

Specjalizujemy się w zabiegach dermatologii estetycznej, podologii, leczeniu nadmiernego wypadania włosów oraz dietetyce. W naszej klinice możesz również zrelaksować się podczas przygotowanego specjalnie dla Ciebie masażu Wellness&Spa czy odpowiednio dobranego do potrzeb Twojej skóry zabiegu kosmetologicznego a to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu. Dermatolog, kosmetolodzy, podolog, dietetyk, trycholog oraz styliści fryzur zadbają aby każdy poczuł się PIĘKNIE i WYJĄTKOWO.

Autorska oferta Beauty z myślą o Tobie.

dr n. med. Dorota Sobolewska-Sztychny

DERMATOLOG

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Specjalizacja w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Doktor nauk medycznych. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, a także laureatka kilku nagród w dziedzinie dermatologii na międzynarodowych konferencjach dla młodych naukowców. Należy do wielu towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz European Academy of Dermatology and Venereology). Poza diagnostyką i leczeniem ostrych, i przewlekłych chorób skóry, od kilku lat specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. W pracy zawodowej opiera się na holistycznym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

MGR RAFAŁ BRZEZIŃSKI

PODOLOG

Doświadczony podolog i edukator. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kongresach naukowych. Doświadczony i profesjonalny, cały czas rozwija się zawodowo. KŁOPOT ZE STOPAMI ? JUŻ DZIŚ MOŻEMY CI POMÓC! Podologia, to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy. Głównym zadaniem podologa jest profilaktyka, zapobieganie chorobom stóp, podudzi, kończyn dolnych, a co za tym idzie chorobom całego układu ruchu oraz udzielanie pomocy w sytuacjach chorobowych, stanach ostrych takich jak: odciski w stanie zapalnym, ostroga piętowa, bolesność brodawek, paznokcie wrastające lub rurkowate. Podolog posiada praktyczną wiedzę z zakresu anatomii, dermatologii oraz diabetologii. Podolodzy bardzo często są łącznikami pomiędzy innymi specjalistami. W naszej klinice podolog współpracuje ściśle m.in. z dermatologiem, dzięki temu pacjenci zyskują kompleksową specjalistyczną opiekę.

mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka

DIETETYK

Specjalista ds. żywienia człowieka i dietetyki oraz technikiem farmaceutycznym. Ukończyła studia inżynierskie z zakresu Technologii Żywności o specjalności Żywienie Człowieka. Wykładowca dietetyki na studiach podyplomowych „Dietetyka i planowanie żywienia” w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Prowadzi liczne szkolenia dla przedstawicieli szkół i nie tylko. „Jestem przekonana, że dieta powinna być przyjemnością, a nie wyrzeczeniem. Dlatego program dietetyczny zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta, biorąc pod uwagę jego tryb życia i preferencje żywieniowe. Diety mojego autorstwa bazują na łatwo dostępnych produktach, urozmaiconych posiłkach, które zaskakują smakiem oraz są proste i szybkie w przyrządzaniu.”

Krzysztof Stanisławski

Dyrektor Kreatywny

Jedna z głównych osób nadających dynamikę całemu przedsięwzięciu. Współautor kilku publikacji naukowych z zakresu zarządzania na UŁ. Ambasador najstarszej hiszpańskiej marki kosmetycznej KIN Cosmetics. Współtworzy Klinikę Lavish i jest z nią związany od początku. Autor nazwy i logo Klinika Lavish, zaprojektował wnętrza i większość mebli znajdujących się w klinice, tak aby całość była zarówno niezwykle komfortowa, zgodna z najnowszymi trendami we wnętrzarstwie jak i funkcjonalna. Odpowiedzialny m.in. za identyfikację wizualną offline i online Kliniki. Pasjonuje go fryzjerstwo, trychologia i rytuały Hair Spa dlatego dodatkowo ukończył z wyróżnieniem największą akademię fryzjerską w Polsce. Jego priorytetem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Swoją działalność traktuje jako sposób na życie, stąd czerpie satysfakcję i nie wyobraża sobie, aby mógł robić coś innego. Jeśli znajduje chwile wolnego czasu, ceni sobie dalekie podróże, wystawy, pokazy mody i koncerty. Pasjonuje go również sztuka, projektowanie wnętrz i fotografia.

Krzysztof Pilarek

Dyrektor kreatywny

Ambasador najstarszej hiszpańskiej marki kosmetycznej KIN Cosmetics, stylista fryzur, trycholog. Współtworzy Klinikę Lavish, umacnia jej pozycję na rynku Beauty, nieustannie wprowadzając najnowsze rozwiązania i technologie oraz podejmując współpracę z najlepszymi w branży. Pomysłodawca idei Smart Beauty - dbajmy o swój wygląd mądrze, bądźmy w tym autentyczni i naturalni. Najwyższa jakość usług, wyselekcjonowane zabiegi i profesjonalizm są dla niego priorytetem. Wielokrotnie nagradzany, instruktor i mistrz fryzjerstwa. Wiedza, doświadczenie i wrażliwość estetyczna sprawiają, że jego prace są magnesem dla ludzi pragnących poczuć się pięknie i wyjątkowo. Wielka pasja tworzenia i chęć ciągłego odkrywania towarzyszą mu od najmłodszych lat. Inspiracji szuka w świecie modowych trendów, na wybiegach u największych ikon mody. Lekkością w kreowaniu wizerunku i mistrzowskim zmysłem dzieli się z gośćmi swojego atelier od ponad piętnastu lat!

NADIA JOŃCZYK

FRYZJER-STYLISTA

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń. Jest wyjątkowo pogodna i otwarta. W swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji, w szczególności w wykonywanych upięciach i koloryzacjach włosów. Umiejętności oraz wiedzę szlifowała biorąc udział w licznych szkoleniach organizowanych przez największe akademie fryzjerskie m.in. Akademia Babicz, Zaremba. Holistyczne podejście do fryzjerstwa, zdrowie włosów i zadowolenie klienta są dla niej priorytetem.

mgr Magdalena Słomińska

KOSMETOLOG

Z branżą Beauty związana jest od 9 lat. Na bieżąco poszerza wiedzę z zakresu technologii Hi-Tech, mikropigmentacji i kosmetologii estetycznej. Zabiegi wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Indywidualnym podejściem, zrzesza do siebie najbardziej wymagające Klientki. Z ogromną pasją dba o naturalne kobiece piękno, skutecznie opóźniając proces starzenia. Jej ulubiony cytat: ``Uroda kobiety jest pewną formą władzy``. Bądźmy na co dzień najlepszą wersją siebie...

Lavish

DLACZEGO MY?

W naszej Klinice jesteś pod opieką doświadczonych ekspertów. Wybierzemy dla Ciebie bezpieczne zabiegi skrojone na miarę potrzeb Twojego ciała, zapewniające naturalne i nieprzerysowane efekty. Oryginalne produkty, sprawdzone urządzenia, dyplomowana kadra, usługi na najwyższym poziomie.

Doświadczony, dyplomowany zespół w jednym miejscu to gwarancja efektu i zadowolenia. Podkreślamy urodę, niwelujemy niedoskonałości, spełniamy MARZENIA. Naturalnie, zdrowo i bezpiecznie.

Czy wiesz, że na rynku Beauty jest mnóstwo podrabianych produktów? U nas jesteś bezpieczna! Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców. Tylko ORYGINALNE produkty.

Naszą ideą było stworzenie miejsca z jakością jakiej sami chcielibyśmy doświadczać. Ciesz się swoją urodą i poddaj się wyselekcjonowanym zabiegom wykonywanym przez profesjonalistów KLINIKI LAVISH

Zadbaj o siebie kompleksowo. Ciało, skóra, włosy, sport, sen, dieta … wprowadź w życie równowagę! Zastanów się jak dbasz o siebie, czy nie należałoby czegoś zmienić? Wybierz mądre rozwiązania. Klinika Lavish to autorska oferta Beauty z myślą o Tobie.

W branży Beauty jest mnóstwo usług, można się w nich pogubić. Którą wybrać? Która będzie dla mnie odpowiednia? Wykonaliśmy dla Ciebie selekcję, wybraliśmy najlepsze urządzenia, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie.

Lavish
Wybierz mądre rozwiązania.

Smart Beauty

Smart Beauty, to idea, która towarzyszy nam każdego dnia, to nie tylko idea dbania o siebie, swój wygląd ale również sposób na życie. Wprowadź w życie równowagę dzięki zbilansowanej diecie, odpowiedniej ilości sportu i snu, ale także regularnej pielęgnacji Twojej skóry i włosów. Zastanów się jak dbasz o siebie, czy nie należałoby czegoś zmienić? Wybierz mądre rozwiązania.

Lavish
o nas

TYLKO NAJLEPSZE MARKI

Branża Beauty nieustannie się zmienia i rozwija, nowe produkty, zabiegi, urządzenia…wybierzemy dla Ciebie najbardziej skuteczne i najbardziej bezpieczne.