Terapia światłem biologicznym

Lavish

TERAPIA ŚWIATŁEM BIOLOGICZNYM LED

Laser BIOLIGHT LED wykorzystuje terapeutyczną rolę światła widzialnego w celu leczenia lub znacznej poprawy stanu skóry głowy i włosów. Szeroko stosowany w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Opracowana przez NASA technologia LED pozwala na emisję zimnego, czystego światła o dużej energii, które absorbowane przez tkanki skóry powoduje ich szybką regenerację i powrót do prawidłowego funkcjonowania.

TRYCHOLOGIA

LASER BIOLIGHT LED – ODZYSKAJ PIĘKNE WŁOSY!

Ciało ludzkie przekłada energię świetlną na energię biologiczną w dokładnie taki sam sposób, jak robią to rośliny podczas procesu fotosyntezy, czyli angażując do tego wiele komórek ciała. Mitochondrium, to nasze „minielektrownie” znajdujące się w każdej komórce, wyposażone jest w oksydazę cytochromu c – światłoczuły receptor. Światło aktywuje ten receptor, co przyczynia się do wzmożonej aktywności całego mitochondrium, które zaczyna produkować większe ilości enzymu adenozynotrifosforowego czyli nośnika energii komórki. Światło ma bezpośredni wpływ na aktywność komórkową.

Dobór koloru biologicznego światła pozwala na docieranie do różnych warstw skóry. Technologia jest bezinwazyjna, bez bólowa, bez ryzyka poparzenia i nie powoduje skutków ubocznych. Ma zastosowanie w medycynie (przyspiesza procesy gojenia), w trychologii (w terapii problemów skóry głowy, utraty włosów) oraz w kosmetyce ciała i twarzy. Zastosowanie lasera światła biologicznego pozwala na szybkie i trwałe rezultaty.

TRYCHOLOGIA

Spektrum światła:

  • Niebieskie(B) Światło o długości 470nm. Odbudowuje strukturę skóry. Skuteczne w terapii łuszczycy.
  • Żółte (Y) Światło o długości 590nm. Wzmacnia naczynia kapilarne. Uodparnia i łagodzi skórę wrażliwą . Wskazane przy łuszczeniu się skóry i suchym łupieżu.
  • Czerwone (r) Światło o długości 640nm. Stymuluje produkcję kolagenu. Przyspiesza wzrost komórek (5-cio krotnie). Odbudowuje strukturę skóry. Skuteczne w zabiegach odmładzających oraz w terapii wypadania włosów.
  • Cyjanowe (B+G) Jest to połączenie światła niebieskiego i zielonego. Wycisza i uspokaja skórę. Wskazane w terapii nadmiaru sebum oraz łupieżu na tle sebum.

Wachlarz zastosowań jest szeroki: światło ma także działanie przeciwzapalne, może dodatnio wpływać na odporność organizmu, a także przyczyniać się do jego regeneracji. Metoda jest bezpieczna i bardzo precyzyjna, dopasowana do potrzeb naszej skóry i włosów, nieinwazyjna, nieablacyjna, ma bardzo szeroką gamę zastosowań. Zabieg jest bardzo przyjemny, można go stosować razem z innymi zabiegami. Jest również szybki i efektywny.

TRYCHOLOGIA

Cennik

  • Pakiet 10 zabiegów

    650,00PLN*
    Cena pakietu zabiegów, nie uwzględnia ceny preparatów w wysokości 149,00 PLN

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.