Modelowanie ust

Lavish

MODELOWANIE UST

Modelowanie ust, to obecnie najpopularniejsza metoda poprawiania wyglądu. Dzięki zabiegowi możemy w szybki sposób skorygować kontur ust i zwiększyć ich objętość. Korekty dotyczą głównie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej oraz korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Medycyna estetyczna

Efekty zabiegu?

Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Po zabiegu podany iniekcyjnie kwas hialuronowy jest niewyczuwalny i daje uczucie naturalnie powiększonych ust. Efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy.

Medycyna estetyczna

Dodatkowe informacje

Zalecenia przedzabiegowe:

zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch. Nie należy jednak zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy oczyścić usta z makijażu.

Zalecenia pozabiegowe:

przez kilka godzin po zabiegu powiększania ust powinno się unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, promienie słoneczne, sauna). Po zabiegu mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Przeciwwskazania:

kobiety w ciąży i karmiące piersią, miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka…), skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Modelowanie ust to zabieg stosunkowo prosty, szybki i bezpieczny pod warunkiem, że jest wykonywany przez doświadczonego lekarza.

Medycyna estetyczna

Cennik

  • MODELOWANIE UST 0,5-1ml

    900,00 PLN*
    Cena uzależniona jest od rodzaju preparatu i ilości zużytych ampułek.

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.