Karboksyterapia

Lavish

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia skóry głowy jest jedną z najbardziej zbadanych i bezpiecznych metod leczenia łysienia jak również redukowania objawów łuszczycy. Pod wpływem podanego iniekcyjnie CO2, intensywnie pobudzamy metabolizm i mikrokrążenie, dotleniamy komórki oraz mieszki włosowe. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Dzięki najnowszej technologii podgrzewania dwutlenku węgla, zabiegi nie są bolesne, nie wymagają wcześniejszego przygotowania, a tuż po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennych czynności. Skuteczność terapii uzależniona jest od ilości wykonanych zabiegów, systematyczności ich wykonywania oraz przyczyn schorzenia i uwarunkowań genetycznych.

TRYCHOLOGIA

O zabiegu

Zabieg karboksyterapii redukuje również objawy łuszczycy. Zabieg sprzyja poprawie mikrokrążenia i dotlenieniu obszarów dotkniętych zmianami łuszczycowymi, co powoduje złagodzenie stanów zapalnych i normalizację skóry. W skórze dotkniętej łuszczycą następuje zmiana w charakterze dystrybucji wapnia, wysokiego stężenia wapnia w warstwie podstawnej naskórka. Dwutlenek węgla reguluje wewnątrzkomórkowy wapń i redukuje nieprawidłowości nukleotydów cAMP i cGMP w fibroblastach skóry dotkniętej łuszczycą. Podanie CO2 do skóry łuszczycowej sprzyja redukcji długości i szerokości naczyń włosowatych, które w zmienionych chorobowo tkankach są dłuższe i szersze niż w zdrowych tkankach.

TRYCHOLOGIA

Dodatkowe informacje

Karboksyterapia, to wszechstronny zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, który jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo zabiegu.

Przeciwwskazania:

zakrzepowe zapalenie żył, zator tętnicy płucnej, jaskra, hemofilia, anemia sierpowata, ciężkie choroby płuc, niewydolność nerek, ciąża i okres karmienia piersią, nieustabilizowane ciśnienie krwi, poikilodermia, zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu, łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona, przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne, nowotwory i stany przednowotworowe, niedawno przebyty zawał serca, dusznica, immunosupresja, choroby układu odpornościowego.

TRYCHOLOGIA

Cennik

  • KARBOKSYTERAPIA skóra owłosiona głowy

    200,00 PLN*
  • KARBOKSYTERAPIA+OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

    600,00 PLN*
    skóra owłosiona głowy

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.