Liposukcja ultradźwiękowa

Lavish

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa + głowica infrared, to bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, ultradźwięki stymulują strukturę cząsteczkową tkanki tłuszczowej i usuwają zbędne produkty przemiany materii nagromadzone wokół komórek, przyspieszone zostaje krążenie krwi.

Kosmetologia
poznaj działanie liposukcji ultradźwiękowej

WSKAZANIA i EFEKTY

 • redukcja komórek tłuszczowych,
 • redukcja cellulitu,
 • dotlenienie i odżywienie tkanek
 • wzrost elastyczności i jędrności skóry,
 • wygładzenie,
 • pobudzenie metabolizmu.

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe przed upływem 5 lat od ich wyleczenia, rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele, ostry stan zapalny organizmu, podwyższona temperatura ciała, nadczynność tarczycy, leki rozrzedzające krew np. Kwas acetylosalicylowy (aspiryna), niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Ibuprofen, nieunormowane ciśnienie tętnicze, osteoporoza, cukrzyca, przerwana ciągłość naskórka, epilepsja, choroby wątroby, zabiegu nie wykonuje się również osobom poniżej 15 roku życia.

Kosmetologia
Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu. Przez co najmniej kilka dni przed zabiegiem należy zwiększyć przyjmowanie płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dzięki temu następuje odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Zwiększoną ilość płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn. Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii kawitacja ultradźwiękowa pomaga również likwidować oznaki cellulitu. 

Należy podkreślić, że tylko i wyłącznie od pacjenta zależy jak długo będą utrzymywały się efekty zabiegu. Utracone centymetry w tali czy biodrach szybko powrócą jeżeli nie będzie przestrzegana dieta i zachowany odpowiedni poziom aktywności fizycznej. 

Kosmetologia

Cennik

MODELOWANIE PARTII CIAŁA liposukcja+infrared:

 • Ramiona / łydki

  100,00 PLN*
 • Brzuch / pośladki

  120,00 PLN*
 • Uda / przód+tył

  150,00 PLN*
 • Brzuch+uda+pośladki

  250,00 PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.