Fryzjerstwo

Lavish
Hair Spa

Fryzjerstwo

Wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. 

Od ponad 15 lat specjalizujemy się w TRYCHOLOGII i zabiegach HAIR SPA, pracujemy na produktach przyjaznych dla zdrowia i urody. Jesteśmy PIERWSZYM salonem w regionie, który wprowadził do oferty NIETOKSYCZNĄ koloryzację włosów, światło biologiczne LED oraz rytuały oczyszczające skórę głowy. Tworzymy fryzury z poszanowaniem dla włókna włosów, mając zawsze na uwadze historię wcześniejszych cięć i koloryzacji. U nas poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Hair Spa
Każdy, kto odwiedzi nasz salon fryzjerski,

poczuje magię tego miejsca i wyjątkową energię

Przestrzeń salonu pozwala na ogromny komfort indywidualnej pracy ze stylistą. Leżące myjki, relaksacyjna muzyka i nasza kultowa kawa, pozwolą całkowicie odprężyć się, uciec od zgiełku i problemów dnia codziennego.

Fryzjerstwo jest naszą pasją. Prowadzimy szkolenia fryzjerskie, jesteśmy obecni na najważniejszych kongresach trychologicznych, prowadzimy również wykłady dotyczące problemów skóry głowy na uczelniach kosmetologicznych. 

Dzięki pasji, zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Marzysz o cięciu w którym będzie dobrze wyglądało nawet po wyjściu z salonu ? chcesz dopasować kolor do barwy Twoich oczu i cery ? poszukujesz salonu który pracuje na bezpiecznych dla zdrowia produktów ? Nasz cel to stworzenie dla Ciebie fryzury idealnej, którą będziesz cieszyć się każdego dnia.

Hair Spa

USŁUGI FRYZJERSKIE

STRZYŻENIE DAMSKIE I MĘSKIE

STRZYŻENIE DZIECKA

STRZYŻENIE BRODY

STRZYŻENIE GRZYWKI

MODELOWANIE DAMSKIE I MĘSKIE

UPIĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE | ŚLUBNE

KOLORYZACJA I DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

TONOWANIE MĘSKIE

TRWAŁA | HEADLINE

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW