Nietoksyczna koloryzacja

Lavish
Hair Spa

Fryzjerstwo

Wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących usług fryzjerskich na najwyższym poziomie.

Ponad 15 lat doświadczenia. PIERWSZY salon w regionie, który wprowadził do oferty NIETOKSYCZNĄ KOLORYZACJĘ WŁOSÓW. Tworzymy fryzury z poszanowaniem dla włókna włosów, mając zawsze na uwadze historię wcześniejszych cięć i koloryzacji. U nas poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Dzięki pasji, zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Marzysz o cięciu w którym będzie dobrze wyglądało nawet po wyjściu z salonu ? chcesz dopasować kolor do barwy Twoich oczu i cery ? poszukujesz salonu który pracuje na bezpiecznych dla zdrowia produktów ? Nasz cel to stworzenie dla Ciebie fryzury idealnej, którą będziesz cieszyć się każdego dnia.

Hair Spa

ZDROWA SKÓRA GŁOWY TO ZDROWE WŁOSY

Pracujemy na produktach kultowej firmy KIN COSMETICS | Since 1932, najstarszej hiszpańskiej marce fryzjerskiej, która jako pierwsza wprowadziła do oferty koloryzację bez PPD i amoniaku.

CO TO JEST PPD?

PPD (paraphenylenediamine) Jest podstawowym pigmentem stosowanym w trwałej koloryzacji, PPD jest odpowiedzialny za większość alergii, związanych z farbowaniem włosów. Reakcje alergiczne objawiają się przez zaczerwienienie skóry głowy, pieczenie, nadmierne wysuszenie i łuszczenie a w konsekwencji osłabienie włosów

Dwie linie koloryzacji, ponad 400 kolorów, bogate składy, najnowsze technologie, sprawią, że kolor nie tylko będzie intensywny, ale również trwały a włosy zdrowe, błyszczące i miękkie.

Hair Spa
OLEJ MAKADAMIA – KUKUI – ARGAN - OLEJ Z PESTEK WINOGRON - OLEJ KAMELIA – WOSKI PSZCZELE CERAMIDY – BIAŁKA PSZENICY I KERATYNY – FILTROWANA WODA NAJWYŻSZEJ CZYSTOŚCI

Tajemnicze składniki

CERAMIDY? Naturalnie występujące lipidy, które działają jak spoiwo w celu utrzymania zdrowych łusek włosa. Ceramidy wzmacniają kolor i zapewniają gładkie i gęste włosy.

BIAŁKA PSZENICY I KERATYNY? Naturalne składniki odżywcze, tworzą barierę ochronną wokół włosa i nawadniają go.

OLEJ MAKADAMIA? Posiada właściwości kojące, wysoka zawartość kwasu palmitynowego powodują, że włosy są niezwykle jedwabiste i lśniące.

OLEJ Z PESTEK WINOGRON? Niezwykle aktywny  i bogaty w kwasy Omega 6 i Omega 3. Działa regenerująco na włosy, które wzmacnia i zapobiega łamaniu. Znacznie poprawia siłę i wytrzymałość włosów.

OLEJ KAMELIA? Bogaty w aminokwasy i witaminy A, B, D i E, które zapewniają odbudowę, jedwabistą strukturę włosów i wzmacniają ich kolor .

FILTROWANA WODA WYSOKIEJ CZYSTOŚCI? Naturalne źródło życia.Dzięki specjalnemu procesowi filtracji, zostały usunięte niechciane sole, minerały i inne składniki. Naturalnie odtwarza nawilżenie skóry i włosów, aby odzyskać naturalną równowagę.

WOSK PSZCZELI? Wosk ten powstaje w idealnym naturalnym środowisku. Zawiera minerały i składniki odżywcze potrzebne do ochrony struktury włosa i pomaga zwiększyć jego blask. Jego właściwości zmiękczające odżywiają i zmiękczają skórę i włosy, dodatkowo zapobiegając pogorszeniu i starzeniu się włosów i skóry głowy.

 

Koloryzacja KIN, to unikalne połączenie najcenniejszych i najbardziej wartościowych składników występujących w roślinach z najnowszymi technologiami opracowanymi w laboratoriach KIN. Perfekcyjna równowaga pomiędzy pięknem a zdrowiem włosów i skóry głowy jest naszym priorytetem!