Masaż stemplami

Lavish

MASAŻ STEMPLAMI

Masaż stemplami wywodzi się z Tajlandii i Indonezji. Polega na masowaniu ciała rozgrzanymi bawełnianymi sakiewkami/stemplami wypełnionymi mieszanką ziół, przypraw, kwiatów.

Uwalniający się zapach oraz przyjemne ciepło podczas masażu stemplami ziołowymi sprawia, że zarówno ciało jak i umysł osoby masowanej są zrelaksowane.

Wysoka temperatura powoduje, iż wydzielające się olejki eteryczne poprawiają nastrój, odprężają oraz orzeźwiają. Poza tym ciepło rozszerza pory, co ułatwia wnikanie aktywnych składników, rozluźnia spięte mięśnie oraz poprawia kondycję skóry odżywiając ją, poprawiając ukrwienie i przemianę materii. Skóra, po zabiegu jest optymalnie nawilżona i natłuszczona, odzyskuje właściwą jędrność i zdrowy koloryt.

WYBÓR SKŁADNIKÓW decyduje o tym, czy masaż zadziała uspokajająco, odprężająco czy raczej pobudzająco. Mieszanki ziół DOBIERAMY INDYWIDUALNIE, przy doborze kierujemy się między innymi potrzeby osoby masowanej, a także jej dolegliwości. STEMPLE PRZYGOTOWYWANE SĄ NA KRÓTKO PRZED MASAŻEM, a każdy stempel jest jednorazowy.

Po zabiegu stemplami ziołowymi skóra jest nie tylko wygładzona, ale również odpowiednio nawilżona, rozświetlona i ujędrniona. Poczujesz się odprężony i pełen pozytywnej energii.

Kosmetologia

Cennik

  • MASAŻ STEMPLAMI 100% ZIOŁOWYMI całe ciało (60min)

    200,00 PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.