DIAGNOSTYKA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Lavish

DIAGNOSTYKA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Możemy wymienić wiele chorób i problemów estetycznych skóry, na których powstanie często nie mamy wpływu, ale nie należy ich lekceważyć. W naszej klinice zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry w tym również skóry owłosionej głowy.
Wybierz profesjonalną konsultację podczas które możesz zbadać skórę za pomocą dermatoskopu lub wideodermatoskopu. Na podstawie wywiadu z pacjentem oraz badania, dokonujemy dogłębnej analizy, a następnie przygotowujemy indywidualny program leczenia i pielęgnacji.
W naszej klinice, oprócz zabiegów takich jak: oczyszczanie skóry głowy, terapie światłem biologicznym LED czy terapii bio-tlenowych, ogromnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z zakresu dermatologii klinicznej, m.in. mezoterapie skóry głowy – wykonywane przez dermatologa.

dermatologia

Zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy!

Pamiętasz o regularnym oczyszczaniu skóry twarzy ? Czy wiesz jak ważne jest również oczyszczanie skóry głowy ?

Dlaczego należy oczyszczać skórę głowy cyklicznie? Ponieważ jest zanieczyszczona codzienną stylizacją włosów, brudem, kurzem, nadmiarem sebum i innym osadem. Szampon i codzienne mycie nie wystarczy, żeby cieszyć się pięknymi, lśniącymi i gęstymi włosami.

Kiedy wykonać zabieg? Zabieg najlepiej wykonać wiosną i jesienią. W przypadku zdiagnozowanych problemów trychologicznych, oczyszczamy skórę częściej. Dzięki prawidłowemu oczyszczeniu skóry głowy poprawiamy mikrokrążenie, dotleniamy, pobudzamy mieszki włosowe, pozbywamy się toksyn, składniki aktywne, mogą dotrzeć głębiej a tym samym wykazywać dużo lepsze działanie.

Pamiętaj aby stosować preparaty trychologiczne o POTWIERDZONYM DZIAŁANIU KLINICZNYM. W naszej klinice możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu oczyszczenia skóry głowy oraz zaopatrzyć się w niezbędne preparaty trychologiczne do pielęgnacji domowej.

dermatologia

Cennik

  • DIAGNOSTYKA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

    150,00PLN

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.