Purity detox

Lavish

PURITY DETOX

Zdrowa skóra głowy, to zdrowe włosy!

Pomyśl o skórze głowy jak o skórze twarzy, czy oczyszczasz ją równie często ?

TRYCHOLOGIA

Dlaczego należy oczyszczać skórę głowy cyklicznie?

Ponieważ jest zanieczyszczona codzienną stylizacją włosów, brudem, kurzem, nadmiarem sebum i innym osadem. Szampon i codzienne mycie nie wystarczy, żeby cieszyć się pięknymi, lśniącymi i gęstymi włosami.

TRYCHOLOGIA

Dodatkowe informacje

Kiedy wykonać zabieg?

Zabieg najlepiej wykonać wiosną i jesienią. Wzmocnisz włosy, dotlenisz skórę głowy i oczyścisz z toksyn, zapobiegniesz ich utracie. W przypadku zdiagnozowanych problemów trychologicznych, oczyszczamy skórę częściej. Dzięki prawidłowemu oczyszczeniu skóry głowy składniki aktywne, mogą dotrzeć głębiej a tym samym wykazywać dużo lepsze działanie.

Zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy,

dlatego każdą kurację trychologiczną, warto rozpocząć od głębokiego oczyszczenia skóry głowy. W tym celu najlepiej wykonać specjalnie dedykowany do problemu skóry głowy i włosów zabieg oczyszczający, podczas którego wykorzystywany jest specjalistyczny peeling enzymatyczny lub algi z borowiną. W trakcie zabiegu m.in. niwelujemy nadmierne wydzielanie sebum, usuwamy martwy naskórek, oczyszczamy skórę z toksyn, poprawiamy mikrokrążenie, ułatwiamy przenikanie produktów aktywnych, stosowanych w dalszej części kuracji trychologicznej.

W zabiegach wykorzystujemy preparaty trychologiczne o POTWIERDZONYM DZIAŁANIU KLINICZNYM. W naszej klinice możesz zaopatrzyć się w niezbędne preparaty trychologiczne do pielęgnacji domowej.

TRYCHOLOGIA

Cennik

  • PURITY DETOX

    200,00PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.