DIAGNOSTYKA ZMIAN SKÓRNYCH

Lavish

DIAGNOSTYKA ZMIAN SKÓRNYCH

Na powstanie wielu chorób i problemów estetycznych skóry często nie mamy wpływu, ale w żadnym przypadku nie należy ich lekceważyć. W naszej klinice zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, skóry owłosionej głowy i diagnozowaniem chorób paznokci.
Wybierz profesjonalną konsultację podczas które możesz zbadać skórę za pomocą dermatoskopu lub wideodermatoskopu. Na podstawie wywiadu z pacjentem oraz badania, dokonujemy dogłębnej analizy, a następnie przygotowujemy indywidualny program leczenia i pielęgnacji.

Dermatologia

Wskazania do dermoskopii/wideodermatoskopii:

 • zmiany barwnikowe skóry (np. pieprzyki, piegi, plamy soczewicowate),
 • jasna karnacja sprzyjająca oparzeniom słonecznym,
 • nadmierne opalanie lub regularne korzystanie z solarium,
 • ślady po oparzeniach słonecznych,
 • znamiona wrodzone i nabyte (zwłaszcza te, które w ciągu ostatnich miesięcy zmieniły kształt, wielkość, kolor lub mają skłonność do krwawienia),
 • występowanie w rodzinie przypadków zachorowań na raka skóry lub raka trzustki.
Dermatologia

Dodatkowe informacje

W usuwaniu zmian skórnych posługujemy się laseroterapią (laser ablacyjny CO2) oraz elektrokoagulacją (usunięcie zmian za pomocą prądu). Dużą przewagą tych zabiegów jest duża precyzja oraz krótki okres wygojenia miejsc poddanych zabiegowi. Należy podkreślić, iż w wielu przypadkach w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów leczniczych należy posługiwać się technikami łączonymi.

Profilaktyka to priorytet! Badanie dermatoskopowe powinno być wykonywane raz do roku w ramach profilaktyki czerniaka i pozostałych nowotworów skóry. Wczesna diagnostyka podejrzanych znamion skórnych zwiększa szansę wyzdrowienia bliską 90%. Dzięki dermatoskopii możemy szybko wykryć niebezpieczne zmiany i wprowadzić odpowiednie leczenie. Dotyczy to szczególnie osób, u których w rodzinie stwierdzono przypadki nowotworów skóry oraz tych, które regularnie korzystają z solariów lub są narażone na działanie słońca.

Pamiętaj, jeżeli w ostatnich trzech miesiącach zmiany na Twojej skórze zmieniły rozmiar, kolor, kształt lub zaczęły intensywnie swędzieć, krwawić, nie zwlekaj z decyzją, jak najszybciej udaj się do naszej kliniki i i skonsultuj się z naszym dermatologiem.

Dermatologia

Cennik

 • KONSULTACJA + BADANIE SKÓRY

  200,00PLN
 • Laser frakcyjny CO2

  cena uzależniona od powierzchni zabiegu
 • Elektrokoagulacja do 10 zmian

  150-450,00PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.