Dietetyka

mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka
Lavish
mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka

Dietetyk

Bez względu czy masz problem z nadwagą, złym samopoczuciem czy pogarszającym się stanem zdrowia. Wiele problemów można rozwiązać odpowiednią dietą. Program żywieniowy, jest zawsze dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Przy projektowaniu planów żywieniowych bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników takich jak:

 • stan zdrowia,
 • budowa ciała,
 • poziom aktywności ruchowej,
 • wyniki badań laboratoryjnych,
 • upodobania smakowe,
 • zdolności kulinarne,
 • styl życia,
 • nietolerancje pokarmowe.

Zakres pomocy: terapia nadwagi i otyłości, pomoc w niedowadze, diety w chorobach, żywienie dzieci i młodzieży, diety dla kobiet w ciąży, żywienie w sporcie.

Dieta
JAK WYGLĄDA PIERWSZE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM?

Pierwsza wizyta

Na pierwszym spotkaniu w miłej i komfortowej atmosferze uzyskasz wszelkie informacje na temat swojej wagi i budowy ciała. Już podczas pierwszej wizyty przeprowadzę specjalistyczne badania pomiarowe, które obejmują ponad 20 różnych danych i pozwolą ocenić masę twojego ciała, poziom tkanki tłuszczowej oraz jędrności ciała. Dowiesz się z nich m.in.: ile powinieneś ważyć, jakie jest zapotrzebowanie twojego organizmu na kalorie, czy posiadasz dostateczną ilość tkanki mięśniowej oraz ile czasu potrzebujesz, by pozbyć się tkanki tłuszczowej i uzyskać prawidłową wagę.

Wynik specjalistycznego badania masy i składu ciała otrzymasz w formie czytelnej, prostej i obrazowej grafiki. Uzyskane wyniki stanowią podstawę do opracowania przeze mnie programu dietetycznego perfekcyjnie dopasowanego do twoich potrzeb. Badania uzupełni szczegółowa konsultacja, podczas której opowiesz mi o swoim stylu życia, nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, stanie zdrowia, przebytych chorobach, przyjmowanych lekach itd. Dokładne badania w połączeniu z konsultacją dadzą nam pełny obraz, który pozwoli mi stworzyć dla Ciebie skuteczny i prawidłowy program dietetyczny. Pierwsze spotkanie, które obejmuje specjalistyczne badanie pomiarowe masy i składu ciała oraz indywidualną konsultację dietetyczną trwa ok. 40-50 minut.

Dieta
CZY JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE OTRZYMAM DIETĘ?

PROGRAM ŻYWIENIOWY

Pierwsze spotkanie ma na celu przeprowadzenie kompleksowych badań i zebranie informacji, które następnie muszą zostać poddane dokładnej analizie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że opracowany przeze mnie program dietetyczny będzie 100% skuteczny i bezpieczny oraz idealnie dopasowany do Ciebie. W szczególnych przypadkach, zwłaszcza wtedy, jeśli masz problemy zdrowotne, może zaistnieć potrzeba konsultacji z lekarzem specjalistą innych dziedzin medycyny. Analiza wyników i informacji oraz przygotowanie programu dietetycznego zajmuje kilka dni.Aby otrzymać komplet niezbędnych materiałów wymagane jest umówienie się na jeszcze jedno krótkie spotkanie. To drugi etap wizyty, podczas której odpowiem na Twoje pytania i przekażę Ci wszystkie zalecenia dietetyczne, tak abyś mógł rozpocząć dietę już następnego dnia.

Dieta
JAK CZĘSTO MUSISZ ODWIEDZAĆ DIETETYKA?

WIZYTA KONTROLNA

Wizyty kontrolne odbywają się co około 3-4 tygodnie. To optymalny czas, by ocenić dotychczasowe postępy przeprowadzanej diety oraz utrzymać wysoką motywację. Dokładna częstotliwość wizyt jest ustalana indywidualnie. Możesz być pewny, że dzięki indywidualnie dopasowanej diecie i twojej wytrwałości w stosowaniu się do zaleceń, z każdą następną wizytą poczujesz coraz większą ulgę oraz entuzjazm. Zobaczysz, jak szybko zmienia się Twoje ciało i poprawia stan zdrowia, a dobre samopoczucie rośnie.

CZEGO MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ NA WIZYCIE KONTROLNEJ?

Wizyta kontrolna pozwoli ocenić postępy i skuteczność stosowanego planu dietetycznego. Wizyta rozpoczyna się od badania masy i składu ciału. Dzięki wynikom badania, które zawierają kilkadziesiąt rożnych analiz danych oraz wykresy obrazujące zmiany w Twoim organizmie, dowiesz się m.in.: jak zmienił się poziom tkanki tłuszczowej, masy ciała, masy beztłuszczowej, ile jeszcze czasu potrzebujesz, by uzyskać wyznaczony cel. Następnie porozmawiamy o ewentualnych trudnościach w realizacji programu, jeśli takie się pojawią. Pomogę Ci wtedy ustalić nowy plan dietetyczny i ruchowy, przygotuję nowe zadania terapeutyczne oraz omówię następne kroki programu. Podczas programu oprócz zmiany ciała i poprawy zdrowia zyskasz także dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu prawidłowego odżywiania. Nasz autorski, III-stopniowy system edukacyjny jaki opracowaliśmy sprawi, że po pewnym czasie automatycznie i naturalnie przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania, w rezultacie czego nie będziesz potrzebować już żadnych gotowych jadłospisów i diet. Wiedza, jaką zdobędziesz pozwoli ci cieszyć się szczupłą sylwetką, doskonałym zdrowiem i samopoczuciem na długie lata, dzięki czemu nie będziesz już musiał korzystać z pomocy specjalistów

Dietetyka

Cennik

 • I spotkanie (konsultacja i badanie)

  150 PLN*
 • II spotkanie (program żywieniowy)

  150 PLN*
 • III spotkanie (wizyta kontrolna)

  150 PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.