Biorewitalizacja DERMIA SOLUTION®

Lavish
Biorewitalizacja

DERMIA SOLUTION®

Dermia Solution® to zaawansowany system zabiegowy kompleksowo biorewitalizujący skórę. To unikatowy sposób na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji. To niezwykle skuteczny i innowacyjny zabieg pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będąc podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływając zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym i peptydami.

Kosmetologia
poznaj działanie DERMIA SOLUTION®

DODATOWE INFORMACJE

WSKAZANIA I EFEKTY

 • stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, 
 • poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego, 
 • ponad przeciętna suplementacja skóry biotechnologicznym kwasem hialuronowym i peptydami, 
 • znaczne spłycenie zmarszczek, 
 • ograniczenie tworzenia się nowych bruzd, 
 • głęboki efekt odmłodzenia skóry.

ODMŁADZAJĄCA REGENERACJA KOMÓREK:

 • Aktywacja procesów zachodzących w skórze oraz redukcja zmarszczek dzięki pracy opatentowanych, unikalnych głowic.
 • Podtrzymanie i wzmocnienie efektów zabiegowych dzięki biotechnologicznym preparatom DERMIA SOLUTION®.
 • Szybka i bardzo efektywna procedura zabiegowa, pozwala uzyskać optymalne efekty w newralgicznych miejscach, będąc realną alternatywą dla medycyny estetycznej.

Jesteśmy również w stanie zapewnić konsultację u specjalisty z zakresu medycyny estetycznej czy dermatologii.

Kosmetologia
DERMIA SOLUTION®

Zobacz jak to działa

Efektywność procedur zabiegowych gwarantuje połączenie mechanicznej pracy głowic i efektywna suplementacja specjalnie dobranych substancji aktywnych. Preparaty na których są wykonywane zabiegi to najwyższej klasy dermaceutyki przygotowane biotechnologicznie z dobranymi z największą dbałością substancjami aktywnymi dopasowanymi odpowiednio do funkcji pełnionych w naskórku i skórze właściwej.

PREPARATY BIOTECHNOLOGICZNE DERMIA SOLUTION®:

 • duże stężenie substancji aktywnych,
 • wykorzystanie nano-nośników,
 • małe cząsteczki, pozwalające skuteczniej przeniknąć w głąb skóry,
 • brak podrażnień,
 • jednoczesna suplementacja naskórkowa oraz suplementacja w skórze właściwej.
Kosmetologia
DERMIA SOLUTION®

Poznaj skład

Substancje aktywne preparatów DERMIA SOLUTION® stosowanych podczas zabiegów oraz w produktach do pielęgnacji domowej to m.in.:

KWAS HIALURONOWY – bardzo mała cząsteczka pomiędzy 10 a 20 kDa, bardzo dobrze przenika przez naskórek i utrzymuje depozyt kwasu hialuronowego w skórze właściwej do miesiąca, efektywnie wiążąc wodę optymalnie nawilża i gwarantuje efekt push-up.

SKINFLUX V®  – opatentowany kompleks ceramidowy, łagodzi podrażnienia, nawilża, uelastycznia oraz działa antystarzeniowo.

BRIGHT LETTE® – zbiór substancji morskich z wyselekcjonowanych mikroorganizmów, skutecznie regulujący procesy melanogenezy – redukuje wytwarzanie i nieregularne odkładanie melaniny w naskórku.

MATRIXIL 3000 – aktywuje własne procesy naprawcze skóry i skutecznie niweluje zmarszczki.

RONA CARE® – opatentowany związek składników aktywnych pozwalający chronić skórę przed zewnętrznymi czynnikami od naskórka poprzez skórę właściwą. Działa przeciwzapalnie i chroni system odpornościowy skóry (bakterie, wirusy i alergie).

SYN-TC – kompleks peptydów stymulujący produkcję kolagenu, powoduje wygładzenie i zwiększoną elastyczność skóry.

MAP – komórki macierzyste z szwajcarskiej rzeżuchy, działają detoksykująco, chronią DNA komórek, co w konsekwencji znacząco opóźnia efekty starzenia się skóry.

CERAMID II – lipid występujący w warstwie rogowej naskórka, dzięki jego uzupełnieniu skóra utrzymuje dłużej wilgoć i odbudowuje barierę naskórkową.

SKWALEN – w skórze wchodzi w skład spoiwa międzykomórkowego, jest to naturalny i bardzo istotny składnik decydujący o kondycji skóry, którego poziom systematycznie i znacząco obniża się już od 25 roku życia. Możliwość jego skutecznej suplementacji gwarantuje nam spektakularne efekty. Skwalen jest to składnik całkowicie naturalny, wykorzystywany w ekskluzywnych kosmetykach dla cery dojrzałej.

A także: minerał mika, olej makadamia, olej z czarnej i czerwonej porzeczki, olej ze słodkich migdałów, wyselekcjonowany olej jojoba, oczar wirginijski, aloes, masło z owocu cupuacu, sezam indyjski i wiele innych.

Kosmetologia

Cennik

 • BIOREWITALIZACJA DERMIA SOLUTION®

  od 250,00 PLN*
  HIALURON COMPLEX twarz+szyja+dekolt
 • BIOREWITALIZACJA DERMIA SOLUTION®

  od 250,00 PLN*
  LIFT COMPLEX twarz+szyja+dekolt
 • BIOREWITALIZACJA DERMIA SOLUTION®

  od 250,00 PLN*
  PURIFYING COMPLEX twarz+szyja+dekolt
 • BIOREWITALIZACJA DERMIA SOLUTION®

  od 250,00 PLN*
  BRIGHTENING COMPLEX twarz+szyja+dekolt

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.