Karboksyterapia

Lavish
INNOWACJA KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia, to wszechstronny zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, który jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo zabiegu. Za pomocą karboksyterapii można poprawić wygląd praktycznie całego ciała – zmniejszyć cellulit, rozstępy, widoczność zmarszczek, cieni i obrzęków pod oczami oraz poprawić elastyczność skóry.

Wstrzykiwany pod skórę CO2 powoduje zwiększenie ukrwienia danej okolicy, tworzenie mikrokrążenia, co skutkuje lepszym odżywieniem skóry, pobudzeniem i tworzeniem kolagenu.

Kosmetologia
poznaj działanie karboksyterapii

WSKAZANIA i EFEKTY

 • biorewitalizacja skóry,
 • niwelowanie cieni i obrzęków pod oczami,
 • odmłodzenie,
 • ujędrnienie podbródka.

Przeciwwskazania

Zakrzepowe zapalenie żył, zator tętnicy płucnej, jaskra, hemofilia, anemia sierpowata, ciężkie choroby płuc, niewydolność nerek, ciąża i okres karmienia piersią, nieustabilizowane ciśnienie krwi, poikilodermia, zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu, łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona, przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne, nowotwory i stany przednowotworowe, niedawno przebyty zawał serca, dusznica, immunosupresja, choroby układu odpornościowego.

Kosmetologia
Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Karboksyterapia, czyli odmładzanie skóry za pomocą dwutlenku węgla, jest zabiegiem innowacyjnym i bardzo skutecznym. Metoda karboksyterapii jest zabiegiem bezpiecznym i mało inwazyjnym, przynoszącym w krótkim czasie oczekiwane rezultaty.

Zabiegi karboksyterapii kumulują się – każdy następny zabieg zwiększa wynik poprzedniego. W ciągu ok. 7 dni od zabiegu zwiększa się dystrybucja fizyczna tlenu w miejscach aplikacji, dwutlenek węgla stymuluje proces gojenia i produkcję kolagenu, skóra staje się jędrniejsza, sprężysta i elastyczna. Tworzą się nowe mikronaczynia krwionośne przez co zwiększa się krążenie, oraz drenaż limfatyczny.

Kosmetologia

Cennik

 • KARBOKSYTERAPIA okolice oczu

  120,00 PLN*
 • KARBOKSYTERAPIA twarz

  240,00 PLN*
 • KARBOKSYTERAPIA twarz+szyja

  270,00 PLN*
 • KARBOKSYTERAPIA twarz+szyja+dekolt

  330,00 PLN*

Za pomocą karboksyterapii można poprawić wygląd całego ciała:

 • KARBOKSYTERAPIA

  200,00 PLN*
  redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej
 • KARBOKSYTERAPIA

  150-200,00 PLN*
  redukcja rozstępów i blizn

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.