Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Lavish
MAKIJAŻ PERMANENTNY I TATUAŻ

Usuwanie laserowe

Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego wykorzystuje zjawisko rozbijania cząsteczek barwnika tak, aby organizm mógł się ich pozbyć. Cząsteczki barwnika rozbite przez światło lasera zostają wchłaniane do organizmu, a następnie przetworzone i wydalone w procesach metabolicznych. Proces ten odbywa się powoli i stopniowo. Pigment nie jest rozbijany jednorazowo, ponieważ np. tatuaż znajduje się na różnych głębokościach skóry i zawiera zmienne ilości barwnika.

Kosmetologia
Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Jak wygląda zabieg

 • zabieg trwa od kliku minut do godziny, w zależności od wielkości obszaru,
 • ból jest mniejszy niż przy wykonywaniu tatuażu,
 • zabieg wykonywany w seriach co min. 4 tygodni,
 • pigment, który wprowadzony jest bardzo głęboko może okazać się nie do usunięcia,
 • kolory jasne jak błękitny, żółty, różowy, itp. są trudniejsze do usunięcia,
 • koloru białego nie da się usunąć (kolor biały nie pochłania światła lasera),
Kosmetologia
Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Urządzaniem, które doskonale nadaje się do takiego zabiegu jest posiadany przez nas laser Nd-Yag Q-switch. Nadaje się on do usuwania lub rozjaśniania tatuaży oraz makijażu permanentnego. Unikalność zabiegu laserem Q-switched polega na ultrakrótkich (nanosekundowych) impulsach światła laserowego wysyłanych w głąb skóry, które usuwają pigment. Promieniowanie emitowane przez laser jest niejonizujące, więc nie występuje ryzyko wzrostu jakichkolwiek nieprawidłowych komórek.

Kosmetologia

Cennik

 • Cena ustalana indywidualnie

  od 150,00 PLN*
  w zależności od powierzchni zabiegu

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.