Masaż świecami

Lavish

MASAŻ NA BAZIE NATURALNYCH WOSKÓW ŚWIEC

Masaż Świecą, to połączenie relaksującego masażu z głęboką pielęgnacją ciała i elementami aromaterapii. Do masażu wykorzystujemy świece Ma Bougie – to marka powstała z POŁĄCZENIA MIŁOŚCI do ZAPACHÓW i LUKSUSU, łączy w sobie NATURĘ, ELEGANCJĘ i PIĘKNO.

Francuskie świece Ma Bougie, to NATURALNE, RĘCZNIE ROBIONE ŚWIECE do masażu i pielęgnacji ciała. Dają efekt nawilżenia, a zawarta w woskach pszczelich, olejach z soi i kokosa witamina E, stosowana głównie w kuracjach anty – aging, wnika głęboko w skórę i działa antyoksydacyjnie, ujędrniająco, przywracając skórze elastyczność i sprężystość. Masaż ciepłym olejem pozwala również chronić skórę przed nadmierną utratą wilgoci.

Masaż świecą Ma Bougie dedykowany jest dla osób zmęczonych, zestresowanych, chcących poprawić swoje samopoczucie oraz kondycję skóry. Jeśli chcesz pogłębić efekt pielęgnacyjny skóry, polecamy wykonanie peelingu ciała przed masażem.

Masaż ciepłymi świecami Ma Bougie to nie tylko masaż… To dobre samopoczucie, wewnętrzna równowaga… To czas dla Ciebie na chwilę błogiego relaksu i pielęgnacji najwyższej jakości.

Kosmetologia

Cennik

  • MASAŻ ŚWIECAMI całe ciało (60min)

    200,00 PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.