Masaż twarzy

Lavish

MASAŻ TWARZY

Z wiekiem skóra twarzy traci jędrność i napięcie, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Poddając się odpowiednim zabiegom i pielęgnacji możesz dłużej utrzymać elastyczność oraz młody wygląd. Jednym z zabiegów jest masaż ujędrniająco-przeciwzmarszczkowy twarzy.

Kosmetologia
ANTY-AGING czy drenaż limfatyczny?

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY MASAŻ

ANTY-AGING

Dotlenienie skóry, rozluźnienie, odstresowanie, idealny sposób na zachowanie młodości. Jest znakomitym sposobem naturalnego i fizjologicznego poprawienia urody twarzy i zachowania młodego wyglądu.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Specjalny masaż jako forma stymulacji układu limfatycznego, niweluje oznaki zmęczenia twarzy. Zmniejsza wysięki i zastoje limfy, pobudza układ limfatyczny i krwionośny do pracy, pozwala usunąć z organizmu toksyny, poprawia napięcie skóry oraz wzmacnia mięśnie. W wyniku zabiegu skóra staje się zdrowsza i mocniejsza, odzyskuje blask i młodszy wygląd, jest bardziej napięta, a tym samym mniej narażona na powstawanie zmarszczek.

Kosmetologia
Dodatkowe informacje

Przeczytaj więcej o masażu twarzy

Masowanie skóry pobudza krążenie krwi i limfy w jej tkankach oraz dotlenia komórki, dzięki czemu twarz wygląda promiennie i świeżo. Masaż uruchamia naturalne procesy odnowy komórkowej, sprawiając, że skóra odzyskuje napięcie i jędrność. Regularne wykonywanie masażu twarzy daje nam szereg korzyści zdrowotnych. Przede wszystkim dzięki niemu możemy pozbyć się zmarszczek lub zminimalizować ich powstawanie.

Masując skórę stymulujemy także przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, co skutkuje natychmiastową poprawą stanu naskórka. Twarz staje się widocznie ujędrniona i wygładzona, a jej owal zostaje poprawiony, ponieważ w trakcie masażu pobudzamy mięśnie i głębokie warstwy skóry. Odżywiony i dotleniony naskórek po masażu twarzy to również zasługa usunięcia toksyn i zastojów limfatycznych obecnych w skórze. Pojawiają się one w wyniku eksponowania cery na wpływ niekorzystnych czynników środowiska oraz w trakcie procesu przemiany materii.

Kosmetologia

Cennik

  • MASAŻ Relaksacyjny Anty-aging

    100,00 PLN*
    twarz+szyja+dekolt
  • MASAŻ Drenaż limfatyczny

    100,00 PLN*
    twarz+szyja+dekolt

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.