Konsultacja trychologiczna | Trichoskopia

Lavish

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Martwi Cię nadmierne wypadanie włosów? A może borykasz się z łupieżem lub nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy? Pierwszym krokiem jest KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA z dokładnym wywiadem oraz badanie skóry głowy z wykorzystaniem trichoskopu (mikrokamery z dużym powiększeniem). Dzięki tak przeprowadzonej konsultacji możemy określić w jakim stanie są skóra głowy i cebulki włosowe. Jest to niezbędne w celu ustalenia przyczyny występującego problemu i przeprowadzenia skutecznego programu leczenia.

TRYCHOLOGIA
15 LAT DOŚWIADCZENIA

Co to jest Trychologia?

To dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem skóry głowy i problemów z włosami. Najczęstsze schorzenia leczone w trychologii:

  • utrata włosów,
  • łysienie,
  • łojotokowe zapalenie skóry głowy,
  • przetłuszczająca się skóra głowy,
  • łupież,
  • łuszczyca,
  • podrażnienie, swędzenie skóry głowy

Na podstawie wywiadu z pacjentem oraz badania trichoskopowego, dokonujemy dogłębnej analizy, a następnie przygotowujemy indywidualny program leczenia i pielęgnacji. W naszej klinice, oprócz zabiegów takich jak: oczyszczanie skóry głowy, terapie światłem biologicznym LED czy terapii bio-tlenowych, ogromnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z zakresu dermatologii klinicznej, m.in. mezoterapie skóry głowy – wykonywane przez dermatologa.

TRYCHOLOGIA

Dodatkowe informacje

Zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy! Pamiętasz o regularnym oczyszczaniu skóry twarzy ? Czy wiesz jak ważne jest również oczyszczanie skóry głowy ?

Dlaczego należy oczyszczać skórę głowy cyklicznie? Ponieważ jest zanieczyszczona codzienną stylizacją włosów, brudem, kurzem, nadmiarem sebum i innym osadem. Szampon i codzienne mycie nie wystarczy, żeby cieszyć się pięknymi, lśniącymi i gęstymi włosami.

Kiedy wykonać zabieg? Zabieg najlepiej wykonać wiosną i jesienią. W przypadku zdiagnozowanych problemów trychologicznych, oczyszczamy skórę częściej. Dzięki prawidłowemu oczyszczeniu skóry głowy poprawiamy mikrokrążenie, dotleniamy, pobudzamy mieszki włosowe, pozbywamy się toksyn, składniki aktywne, mogą dotrzeć głębiej a tym samym wykazywać dużo lepsze działanie.

Pamiętaj aby stosować preparaty trychologiczne o POTWIERDZONYM DZIAŁANIU KLINICZNYM. W naszej klinice możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu oczyszczenia skóry głowy oraz zaopatrzyć się w niezbędne preparaty trychologiczne do pielęgnacji domowej.

TRYCHOLOGIA

Cennik

  • KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA + BADANIE SKÓRY GŁOWY

    100,00PLN*

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.