Kwas hialuronowy – lifting wolumeryczny

Lavish

LIFTING WOLUMETRYCZNY

Lifting wolumetryczny stosowany jest w celu uzupełnienia objętości twarzy związanej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega postępującemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne, niekorzystnie wpływając na wygląd twarzy. Dodatkowo na skutek utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się bruzd i fałd oraz obniżenie kącików ust.

Medycyna estetyczna

Wskazania do liftingu wolumetrycznego:

  • Uwydatnienie kości policzkowych
  • Modelowanie policzków
  • Modelowanie policzków
  • Wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
  • Modelowanie podbródka

 

Przeciwwskazania:

ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, choroby nowotworowe, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Medycyna estetyczna

Dodatkowe informacje

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym gwarantuje natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się kwas hialuronowy zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie krwiaki, ale można je czasowo zniwelować makijażem.

Jak przebiega zabieg?

Preparat zostaje wstrzyknięty za pomocą specjalnej tępo zakończonej igły wprowadzanej przez nacięcie skóry w obrębie owłosionej skóry głowy. Nacięcie ma długość około 1,5 mm i jest niewidoczne 24h po zabiegu. Iniekcje są również wykonywane tradycyjną igłą głęboko ku tkance podskórnej, a w niektórych obszarach, takich jak żuchwa lub podbródek, muszą sięgać głębiej do kości.

Ważne!

Po zabiegu przez dwa tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna). Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

 

Modelowanie twarzy to zabieg stosunkowo prosty, szybki i bezpieczny pod warunkiem, że jest wykonywany przez doświadczonego lekarza oryginalnymi preparatami.

Medycyna estetyczna

Cennik

  • WOLUMETRA TWARZY – LIFTING WOLUMETRYCZNY 2ml

    1400-2000,00 PLN*
    Cena uzależniona jest od rodzaju preparatu i ilości zużytych ampułek.

*Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.